אודות

כפי שרשום בכותרת – שמי אור ברנהולץ. הקמתי את האתר הזה בעיקר כדי לשתף חברים, אנשים אחרים (אבל בעיקר את עצמי) בצילומים ובהגיגים שונים… מעין הכלאה של בלוג ושל גלריה אישית.

אני לא מנסה להיות צלם מקצועי. קראתי ספר ספר-וחצי, לקחתי קורס בסיסי לצילום בגליץ (מומלץ!), קניתי מצלמה טובה (קאנון 60D, עדשה 15-85 מ”מ) והתחלתי לצלם. צילום זה התחביב המושלם מבחינתי – הוא משרת נאמנה את החיבה הייקית שלי לסדר ולארגון (בניית הפריים, קומפוזיציה), את החיבה שלי לדברים טכניים (תאורה, עומק שדה) ואת הנטייה המוגזמת שלי לנוסטלגיה (ברור, לא?).

נכון לעדכון האחרון של העמוד הזה (חורף 2017-2018) כבר יש לי בלוג ותיק בישראבלוג, אבל מי יודע אם ישראבלוג תמיד יהיה שם, ואולי יום אחד ימאס לי. בינתיים אני אעלה גם לכאן את חלק מהפוסטים (ואנסה להעלות גם פוסטים ישנים יותר שאהבתי מאוד).

יום אחד אולי אני אפתח באתר הזה עמודים שיוקדשו לכל אחד מהנושאים שמעניינים אותי ושיש לי מה לכתוב עליהם – פיסיקה ומטאורולוגיה, היסטוריה, סרטים, ספרים ומוסיקה, פסיכולוגיה, תכנון עירוני… טוב, אני מניח שלא לכל אחד מאלו יהיה עמוד.

לעת עתה, מלבד עמודי הצילומים והפוסטים, אלו העמודים שיש: קישורים לדברים מעניינים, מוסיקה ששווה לשמוע ודף של ציטוטים טובים שטוב להכיר.

אור.

(ערבוביה של תיעודים היסטוריים שלי)